Catering dla sportowców Wrocław

Dieta dla sportowców

Wybór odpowiedniej diety nieodzownie związany jest z celami jakie chcemy osiągnąć a przede wszystkim trybem życia. W szczególności osoby systematycznie uprawiające sport są świdome tego faktu. Ze względu na różnice w zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze dieta dla sportowców różni się znacząco od codziennego jadłospisu ludzi prowadzących mniej aktywny tryb życia.

Na dietę sportową wpływa mnóstwo czynników. Zarówno konkretna dyscyplina jak i częstotliwość i intensywność treningów. Ponadto wpływ mają osobiste cechy danej osoby takie jak wiek, płeć, waga czy ewentualne schorzenia.

Wszelkie trudności z ułożeniem właściwej diety sprawiają, że większość zawodowych sportowców decyduje się na pomoc specjalisty do spraw żywienia, trenera personalnego lub dietetyka. Idealnym rozwiązaniem jest także nasza dieta sportowa, w ktorej uwzględniamy indywidulne zapotrzebowanie na dane składniki w zależości od wyżej wspomnianych czynników.

Catering dla sportowców

Sportowa dieta Piu Piu

Każda z dyscyplin sportowych rządzi się własnymi prawami. Jako jedna z nielicznych firm oferujemy catering dla sportowców we Wrocławiu uwzględniający potrzeby danej osoby. Tworzymy diety uwzględniające niestandardowy rozkład białka, tłuszczów i węglowodanów dla danych posiłków, komponujemy dania o wyższej zawartości białek i tłuszczów lub w konretne dni wzbogacamy jadłospis o większą ilość węglowodanów.

Współpracując z naszym specjalistą do spraw żywienia dostosujemy Twoją dietę do rodzaju uprawianego sportu, intensywności, długości i częstotliwości treningów, wieku, płci i planu dnia. To nie wszystko, jesteśmy także w stanie sprostać niełatwej sztuce ułożenia diety sportowej dla łączonych dyscyplin sportowych.

Nasza dieta sportowa to odpowiednia ilość białek, będących podstawą przyrostu i odbudowy masy mięśniowej, węglowodany zapewniające energię do intensywnej aktywności i uzupełniające glikogen oraz chroniące komórki przed wolnymi rodnikami antyoksydanty. A wszystko to w odpowiedniej dla Ciebie kaloryczności. Piu Piu catering dla sportowców Wrocław to Twoja gwarancja na pełen profesjonalizm i najwyższą jakość usługi.

Catering dla sportowców Wrocław

Żywienie sportowców to jeden z kluczowych podpunktów i ambicji naszej firmy. Oferujemy diety dla sportowców będące optymalnie ułożonymi programami żywieniowymi dostosowane pod potrzeby danych aktywności sportowych. Charakteryzują się one wyjątkowo wysoką jakością produktów, wysoką kalorycznością a przede wszystkim właściwymi proporcjami potrzebnych białek, tłuszczy i węglowodanów.

Nasze zoptymalizowane diety sportowe zaspokajają nie tylko potrzeby zdrowotne ale też smakowe. Dzięki zróżnicowanemu menu nie zaznasz monotonii. Co więcej nasza firma gwarantuje dostawę pod same drzwi zapewiając maksymalną oszczędność czasu a praktyczne, lekkie opakowania pozwolą wrzucić posiłek do torby, wziąć na trening i zjeść w odpowiednim momencie.

Piu Piu Catering dla sportowców Wrocław gwarantuje najwyższą jakość świeżych produktów, w większości pochodzacych z lokalnych przedsiębiorstw. Nasze dania pozbawione są wysokoprzetworzonych składników, konserwantów czy sztucznych dodatków a każda potrawa od podstaw przygotowywana jest przez naszych kucharzy.  Zaufaniem obdarzyło nas już wielu sportowców, w tym pływaków czy triathlonistów. Sprawdź jaką dietę możemy przygotować dla Ciebie.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus