Wspieramy sportowców! – Robert Wilkowiecki

Wspieramy sportowców! – Robert Wilkowiecki

Często podkreślamy nasze zaangażowanie w kwestie zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą oraz aktywności fizycznej. I nie są to jedynie puste słowa! Realizujemy naszą misję na różne sposoby a jedną z nich jest aktywne wspieranie sportowców.

Dlatego dzisiaj przedstawiamy Wam Roberta Wilkowieckiego – młodego triathlonistę z drużyny GVT BMC Triathlon Team, który jest już z nami niemal rok.

Kim jest Robert?

Swoje pierwsze kroki w sporcie Robert stawiał mając 10 lat. Pierwszą dyscypliną, w której odnosił znaczące sukcesy było pływanie – jest on wielokrotnym mistrzem i medalistą Mistrzostw Świata w stylu grzbietowym oraz członkiem Kadry Narodowej.  

Kiedy zakończył pływanie wraz z tatą zaczął jeździć na rowerze. Dorabiał jednak pracując na basenie także pomimo oficjalnej przerwy w pływaniu zrobienie treningu nie było problemem także pojawiła się myśl, że wystarczy jedynie troszkę pobiegać… Również coraz więcej osób zaczynało podpowiadać mu aby spróbował swoich sił w triathlonie.

W efekcie w 2015 roku postanowił spróbować i od tego czasu realizuje się w tej dyscyplinie chcąc osiągnąć maksimum swoich możliwości.

Robert Wilkowiecki

Jak dba o formę?

Co jest najważniejsze w sporcie? Oczywiście cel, motywacja i energia. Robert pytany o to w jaki sposób dba o swoją formę wymienia przede wszystkim optymalny trening, regenerację i właściwą dietę.

Jak sam twierdzi ze względu na wygodę testował już oferty innych diet pudełkowych. Jednak uprawianie trzech dyscyplin sportowych jest bardzo wymagające. W tym wypadku niezwykle ważne jest indywidualne podejście do diety i rozkład makroskładników dopasowany specjalnie dla danej osoby. Z tego powodu finalnie Robert zdecydował się na dietę Piu Piu ze względu na jakość wyróżniającą się na tle innych firm caterigowych.

Idealnie dobrana do specyficznych potrzeb każdej osoby i złożona z samych produktów najwyższej klasy, dieta Piu Piu pozwala sprostać mawet najbardziej wymagającym zapotrzebowaniom osób aktywnie uprawiających sport.

Jeśli i Ty chcesz uzupełnić trening i zadbać o zbilansowaną dietę zapoznaj się z nasza ofertą i pomóż sobie w osiągnięciu sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *