Zdrowe pomysły na Dzień Matki!

26 maja – data dobrze znana każdemu z nas. Co kupić mamie na dzień matki? To pytanie też doskonale wszyscy znamy. Dobrze trafiliście, dbanie o innych to nasza profesja. Wiemy, jak dbać o Waszą sylwetkę i zdrowie, ale poradzimy też, jak zadbać o najważniejsze osoby w Waszym życiu – matki, w tym wyjątkowym dla nich dniu.

Co zrobić dla mamy na dzień matki

Co kupić mamie na dzień matki?

Mamy nadzieję, że zainspirowaliście się zdjęciem wyżej. Proste, a jak cieszą – kwiaty. Najlepiej oczywiście czerwone róże, ale zapewniamy, że kwiatami doniczkowymi, a zwłaszcza storczykami, żadna kobieta nie pogardzi…Odchodząc jednak od bardziej pospolitych pomysłów, mamy również kilka naszych, autorskich i ZDROWYCH propozycji.

Trochę sportu!

Jeśli mama uwielbia aktywność fizyczną, to idealnym prezentem może okazać się trening z trenerem personalnym, szalony wypad na ściankę wspinaczkową albo do parku trampolin. Sprawdzi się również karnet na siłownię, do studia fitness, albo na pole dance! Oprócz aktywności fizycznej i spalenia zbędnych kalorii, nowe doświadczenia przekształcić się mogą w nową pasję!

Coś dla zdrowia…

O dbaniu o zdrowie fizyczne powiedzieliśmy już wszystko. Nie zapominajmy jednak o zdrowiu psychicznym. Z myślą o tych raczej spokojnych i zestresowanych na codzień mamach proponujemy bon na wyjazd w góry albo do SPA. Mniej budżetowy, a równie satysfakcjonujący okazać się może jednorazowy bon na masaż, albo konkretny zabieg na twarz, bądź ciało.

W ramach prezentu i jednocześnie spędzenia czasu razem ciekawą opcją jest wyjazd do uzdrowiska (tutaj szczególnie polecamy region dolnośląski), czy chociażby jednodniowa wycieczka krajoznawcza połączona z wizytą w grocie solnej.

Co kupić mamie na dzień matki

Mamy nadzieję, że i tym razem zdjęcie stało się Waszą inspiracją, bo niezależnie, iloma cudownymi rzeczami można obdarować mamę, my i tak wychodzimy z założenia , że to, co zrobione samodzielnie – raduje bardziej. I nie mamy wcale na myśli ramki na zdjęcia, czy zakładki do książki. Mamy na myśli specjalny posiłek, zdrowy i estetycznie przygotowany – szczególnie zachęcamy do śniadania (to nasze ze zdjęcia wygląda przekonująco, nieprawdaż?), ale zdrowa wersja ulubionej (niezdrowej) potrawy mamy na kolację, na pewno też się sprawdzi!

Naszą dzisiejszą propozycją są kanapki gryczane z sałatą, rukolą, pomidorem, serem żółtym, pieczenią z kurczaka (albo jej wegetariańskim zamiennikiem – serem cheddar) i odrobiną konfitury z żurawiny. Na tym jednak nie kończą się nasze pomysły! Po więcej przepisów na nasze zdrowe potrawy koniecznie zajrzyj tutaj – https://catering-pozywny.pl/2019/03/14/5-pomyslow-na-wiosenne-dania/

Nie zapominamy jednak o tych bardziej leniwych, a dla Was kochani mamy coś specjalnego, z okazji Dnia Matki rozdajemy Wam nasz catering – koniecznie weźcie udział w obu rozdaniach, które znajdziecie na na naszym fanpage na Facebooku i profilu na Instagramie!

Udanego i pysznego Dnia Matki życzy zespół Piu Piu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *