Dieta z dostawą do domu Wrocław

Dostawa

Dla nikogo z nas nie jest tajemicą jak ważny jest proces odżywiania się. Zblinasowana dieta zawierająca wszystkie składniki odżywcze niezbędne do funkcjonowania organizmu i odpowiadająca zapotrzebowaniu kalorycznemu jest podstawą samopoczucia, kondycji i sylwetki danej osoby. Prawidłowe ułożenie optymalnego codziennego jadłospisu to dopiero połowa sukcesu, a i tak jest to zadanie niełatwe. Jeszcze ciężej jest wytrwać w postanowieniach żywieniowych i nie stracić motywacji.

To nie jedyna trudność w dążeniu do lepszego stanu zdrowia i wyglądu. Kolejną przeszkodą jest brak czasu spowodowany najczęściej nadmiarem obowiązków. Już same zakupy i wybór właściwych produktów zajmują sporo czasu a co dopiero przygotowanie posiłków. Dlatego też wielu osobom zmiana nawyków żywieniowych nie kojarzy się z radością spowodowaną lepszym życiem a raczej z niedogodnościami i żmudną walką.

Piu Piu catering z dostawą Wrocław to rozwiązanie problemu wszystkich osób, którym pomimo braku czasu zależy na tym by odżywiać się jak najlepiej. Pyszne, zdrowe posiłki, tylko z naturalnych, świeżych składników najwyższej jakości to wyznacznik naszej firmy. Ponadto dostawa pod wskazany w zamówieniu adres pozwoli nie tracić więcej cennych wolnych chwil na gotowanie.

Danie w pudełku

Dieta z dowozem do domu – Wrocław

Każdy z zestawów przygotowujemy według indywidualnych preferencji danej osoby. Jeśli masz jakikolwiek kłopot lub wątpliwości przy wyborze właściwych dla siebie parametrów zamówienia zachęcamy do skorzystania z porad naszego specjalisty do spraw żywienia. Pomoże on dopadować właściwą dietę na podstawie Twojego trybu życia wieku, płci, celu żywieniowego, wszelkich alergii i nietolerancji pokarmowych, ogólnego stanu zdrowia i zapotrzebowania kalorycznego.

Aby złożyć zamówienie możesz zadzwonić lub wypełnić formularz za pośrednictwem strony internetowej. W odpowiedzi dostaniesz od nasz e-mail zwrotny i to wszystko, potrzebujemy jedynie dwóch dni do realizacji Twojego zlecenia.

Podwieczorek z dostawą

Codzienny zestaw składa się z pięciu dań spełniajacych wszystkie wymogi zbilansowanej diety. Każdy z posiłków przygotowywany jest od podstaw w naszej kuchni ze świeżych, naturalnych produktów od lokalnych przedsiębiorców. Ponadto Piu Piu to dieta z dostawą do domu we Wrocławiu, będąca połączeniem zdrowia z walorami smakowymi. Z nami nie zaznasz nudy na talerzu!

Catering do domu Wrocław

Nasz dietetyczny catering to gwarancja najwyższej jakości i maksymalnej oszczędności czasu ze względu na dowóz prosto pod wskazany w zamówieniu adres. Takie rozwiązanie pozwoli Ci odżywiać się w najlepszy z możliwych sposobów, regularnie, zdrowo i pysznie. Nie wymaga przy tym od Ciebie  żadnego nakładu pracy, a w szczególności poświęcania cennego czasu na przygotowywanie jedzenia.

Piu Piu dieta z dowozem Wrocław to Twoje spokojne poranki z torbą zawierającą zestaw menu na cały nadchodzący dzień czekającą pod Twoimi drzwiami. Posiłki są pakowane w jednorazowe, szczelnie zamknięte opakowania ułatwiające zabranie je ze sobą gdzie tylko chcesz.

Na dzień dzisiejszy oferujemy bezpłatną dostawę na terenie Wrocławia jednak wszelkie niestandardowe przypadki będziemy omawiać indywidualnie. Szczegółowych informacji szukaj w Regulaminie lub pytaj telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu!