Dla firm

Rozwiązania, które pozwoli Ci odżywiać się najlepiej jak można bez konieczności tracenia swojego cennego czasu na wyszukiwanie zdrowej żywności i przygotowywania posiłków.

Zobacz menu
Dieta podstawowa

PiuPiu catering dietetyczny Wrocław dobierze odpowiednie składniki i stworzy jadłospis, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dieta podstawowa to idealne zdrowe menu.

Zobacz menu
Dla sportowców

Współpracując z naszym specjalistą do spraw żywienia dostosujemy dietę do rodzaju uprawianego sportu, intensywności, długości i częstotliwości treningów, wieku, płci i planu dnia.

Zobacz menu
Dla bezglutenu

Piu Piu catering bezglutenowy Wrocław jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka doskonale zbilansowanych, różnorodnych dań pozbawionych glutenu.

Zobacz menu
Dieta bez mięsa

PiuPiu catering dietetyczny Wrocław dobierze odpowiednie składniki i stworzy jadłospis, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dieta bez mięsa to idealne zdrowe menu.

Zobacz menu
Dieta bez laktozy

Dieta bez laktozy pozwoli Ci odżywiać się najlepiej jak można bez konieczności tracenia swojego cennego czasu na wyszukiwanie zdrowej żywności i przygotowywania posiłków.

Zobacz menu