Piu Piu – o firmie

KIM JESTEŚMY?

Catering Piu Piu powstał dzięki wspólnym pasjom i ideom tworzących go ludzi. Styl życia oparty na ruchu, energii, zdrowej diecie i bogactwie smaków oraz świadomość, że współcześnie niełatwo znaleźć czas aby odpowiednio o to zadbać zrodziły pomysł aby stworzyć najlepszy catering dietetyczny we Wrocławiu.

Zależy nam na tym aby być nie tylko firmą cateringową, jako dieta pudełkowa chcemy zapewniać pyszne, zbilansowane posiłki ale też zmieniać nawyki żywieniowe, budować świadomość wagi dbania o zdrowie i edukować w tym zakresie. Proponujemy zdrową dietę podstawową, dietę sportową, dietę bez laktozy ale także catering bezglutenowy i catering dla firm.

NASZ ZESPÓŁ

W skład naszego zespołu wchodzą pomysłodawcy Piu Piu Oksana i Artur.

Ponadto autorki specjałów, które sprawiają, że Piu Piu to najlepsza firma cateringowa we Wrocławiu:
Lila – z 15-letnim doświadczeniem w branży gastronomicznej, obecnie realizująca marzenie o pracy we własnej firmie, w wolnym czasie najchętniej relaksująca się w ogrodzie.
Małgosia – od lat pasjonatka gotowania zwłaszcza dla większej ilości osób, czemu wyraz daje tworząc przysmaki w Waszym cateringu z dowozem, prywatnie miłośniczka spacerów po górach.

Współpracuje z nami także Paweł Brodziak – trener personalny i doradca dietetyczny. Jak sam mówi dzięki rodzicom zdrowy tryb życia i zainteresowanie żywieniem zostało mu już zaszczepione od najmłodszego. Z czasem postanowił zająć się tym profesjonalnie. Zachecamy więc do konsultacji, w których pomoże optymalnie dobrać dietę do Twoich potrzeb.

 

CO OFERUJEMY?

Piu Piu Catering oferuje odpowiednio dobrane składniki najwyższej jakości i jadłospis dobrany do indywidualnych potrzeb. Składa się on z zestawu pięciu posiłków zaspokajających idealnie potrzeby energetyczne w ciągu całego dnia. Na początek polecamy naszym klientom skorzystanie z bezpłatnych usług naszego wykwalifikowanego specjalisty do spraw żywienia, który pomoże określić cel diety i zapotrzebowanie energetyczne, na podstawie którego stworzymy jadłospis dla Ciebie.

W naszej ofercie znajduje się dieta podstawowa, sportowa, wegetariańska, dieta bezglutenowa i bezlaktozowa. Jest to dieta z dowozem – dostarczymy Twój codzienny zestaw pod wybrany adres domu czy pracy.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Jako firma oferująca dietę pudełkową we Wrocławiu istniejemy stosunkowo niedługo. Jesteśmy całkowicie zaangażowani w nasz projekt i wkładamy w niego całe serce, energię i zaangażowanie.

Dzięki lokalnemu obszarowi działania ograniczonemu do terenu Wrocławia mamy możliwość maksymalnego dbania o dobór odpowiednich składników i produktów najwyższej jakości. Możemy także poświęcić więcej czasu na rzetelne informowanie o działaniach naszej firmy cateringowej i bardziej indywidualnie podchodzić do Waszych potrzeb.

Nie jesteście dla nas jedynie klientami ale przede wszystkim partnerami współtworzącymi z nami Piu Piu. Pragniemy ciągle się rozwijać i uczyć od Was dlatego jesteśmy wyjątkowo otwarci na wszelkie rady, sugestie, uwagi i pomysły.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Naszą nadrzedną wartością jest jakość, zaś realizacją głównych celów, a zarazem naszą chlubą, jest sposób w jaki przygotowujemy jedzenie dla Was. Każdy posiłek przyrządzamy od podstaw sami. W naszej diecie nie znajdziesz żadnych sklepowych wyrobów bez względu na ich jakość czy markę. Sami tworzymy potrawy z najlepszych gatunkowo składników.

Nasza dieta pudełkowa funkcjonuje we Wrocławiu, chcemy więc maksymalnie wykorzystać atuty lokalnego obszaru działalności tworząc małą społeczność skupioną wokół zdrowego lifestylu opartą na rzeczywistym kontakcie.