Regulamin korzystania z usług

Cateringu Pożywnego Piu Piu

USŁUGA

1.1. Właścicielem serwisu zielonywidelec.pl jest firma PIUPIU Pożywny Catering z siedzibą przy ulicy Ślężnej 178a/3 53-111 Wrocław.

1.2. Serwis catering-pozywny.pl w ramach swojej działalności oferuje dostarczanie do domu lub biura zestawów składających się z 5 posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Każdy posiłek spakowany jest w oddzielny pojemnik. Posiłki spakowane są razem w torbę papierową.

1.3. Posiłki spakowane w białe pojemniki nadają się do podgrzania w kuchenkach mikrofalowych, natomiast nie nadają się do podgrzania w piecach. Przed podgrzaniem należy usunąć folię ochronną. Przezroczyste pojemniki nie nadają się do podgrzewania ani w kuchenkach mikrofalowych ani w piecach.

ZAMÓWIENIE

2.1. Składający zamówienie potwierdza, iż zapoznał się i akceptuje wszystkie warunki niniejszego regulaminu.

2.2. Przystąpienie do programu serwisu catering-pozywny.pl następuje drogą telefoniczną po wcześniejszym wypełnieniu formularza zamówienia znajdującego się na stronie www.catering-pozywny.pl. Po wypełnieniu formularza zamówienia serwis skontaktuje się z klientem telefonicznie w celu ustalenia szczegółów zamówienia oraz płatności.

2.3. Pierwsza dostawa posiłków w ramach wykupionego programu następuje w dniu wyznaczonym przez Klienta, jednak nie wcześniej niż 2 dni robocze po zaksięgowaniu wpłaty bądź odebraniu potwierdzenia przelewu.

PŁATNOŚĆ

3.1. Opłata za program następuje za pomocą przelewu bankowego za cały okres zamówienia z góry. Wpłatę należy wnieść na rachunek o numerze 10 1950 0001 2006 6087 4319 0001 prowadzony przez CENTRALA. Idea Bank SA w Warszawie.

3.2. W przypadku braku płatności za zamówiony program serwis catering-pozywny.pl nie zrealizuje zamówienia..

3.3. Korzystanie z usług serwisu catering-pozywny.pl jest odpłatne według cennika zamieszczonego na stronie internetowej catering-pozywny.pl.

DOSTAWA

4.1. Dostawy zestawów z posiłkami realizowane są od poniedziałku (niedzieli) do piątku w dwóch porach. Między 18-22 dla dostaw wieczornych w dzień poprzedzający zamówienie (w niedzielę dla dostaw na poniedziałek). Bądź godzinach 3:00-7:00 dla dostaw porannych na dany dzień. Zestaw na sobotę i niedzielę dowożony jest w godzinach popołudniowych w piątek.

4.2. Szczegóły dostawy ustalane są indywidualnie z każdym klientem podczas rozmowy telefonicznej przed dokonaniem płatności.

4.3. Dostawa w obszarze administracyjnym Wrocławia jest bezpłatna. Opłata za dostawę poza ten teren ustalana jest indywidualnie drogą telefoniczną.

4.4. Klient ma możliwość zmiany adresu oraz godziny dostawy. Zmiana adresu i daty dostawy jest możliwa najpóźniej jeden dzień roboczy wcześniej do godz. 11.00. Wyjątkiem są zmiany dotyczące dostaw poniedziałkowych są możliwe najpóźniej do piątku do godz. 15.00. O wszelkich zmianach prosimy informować nas telefonicznie pod numerem telefonu 517 673 442 lub mailowo pod adresem piupiucatering@gmail.com..

ZMIANY PROGRAMU, REZYGNACJA, ZMIANA TERMINU DOSTAWY

5.1. Klient ma możliwość dokonania zmian w trakcie trwania programu. Zmiany te mogą dotyczyć: miejsca i godziny dostaw, rodzaju programu, kaloryczności programu lub rezygnacji. W takim przypadku klient jest zobowiązany do uregulowania należności, która powstała z tytuły zmiany.

5.2. W przypadku zmiany programu lub kaloryczności oraz rezygnacji Klient zobowiązany jest do poinformowania o tym fakcie serwisu catering-pozywny.pl najpóźniej 2 dni robocze przed datą zaistnienia zmiany. W celu zmiany miejsca i godziny dostawy Klient zobowiązany jest do poinformowania o tym fakcie serwisu catering-pozywny.pl najpóźniej dzień roboczy przed datą dostawy, od poniedziałku do piątku w sposób pisemny za pomocą email na adres piupiucatering@gmail.com.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

6.1. Wszystkie dane osobowe oraz teleadresowe uzyskane w procesie rejestracji zamówienia są gromadzone i przechowywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Dane te nie będą użyczane, ani udostępniane osobom trzecim i będą używane wyłącznie w celach marketingowych firmy PIUPIU Pożywny Catering Artur Gacek. Administratorem danych jest Firma PIUPIU Pożywny Catering Artur Gacek. Zmiany swoich danych osobowych i teleadresowych można dokonać kontaktując się telefonicznie lub mailowo. W ten sam sposób można usunąć swoje dane osobowe i teleadresowe.

6.2.Serwis catering-pozywny.pl korzysta z plików cookie. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze/urządzeniu.

6.3. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie obowiązujące przepisy prawa p